Общински съвет

  • 43. ПП ГЕРБ
    • 101. Яна Венелинова Нинова
    • 102. Ивайло Тошев Тодоров
    • 103. Ивайло Цолов Тошев
    • 104. Николай Христофоров Христов
    • 105. Венета Иванова Петрова
    • 106. Тихомир Володиев Тошев
    • 107. Тихомир Георгиев Илчев
    • 108. Иван Кръстев Иванчев
    • 109. Грегор Владиславов Данков
    • 110. Тони Георгиева Яшова
    • 111. Венцислав Георгиев Горанов
    • 112. Христинка Василева Минова
    • 113. Николай Христов Несторов
    • 114. Галя Конова Цокова
    • 115. Рени Александрова Влахова
    • 116. Ерика Петрова Йончовска
    • 117. Веселин Иванов Веселинов
    • 118. Иван Христов Иванов
    • 119. Николай Хинков Рашев
    • 120. Красинка Николаева Николова
    • 121. Цветан Бойчев Иванов
  • 56. БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
    • 101. Генади Събков Събков
    • 102. Илиана Йорданова Михайлова-Тихолова
    • 103. Веселин Валентинов Петров
    • 104. Силвия Иванова Петкова
    • 105. Наталия Христова Цветкова
    • 106. Ивайло Ямандиев Михайлов
    • 107. Гергана Руменова Петрова
    • 108. Митка Георгиева Лечева
    • 109. Мария Любомирова Божидарова
    • 110. Лилия Любенова Николова
    • 111. Галя Василева Георгиева
    • 112. Владимир Руменов Шополов
    • 113. Десислава Стефанова Димитрова
    • 114. Александър Емилов Кръстев
    • 115. Мая Николаева Кръстарска-Манчовска
    • 116. Трифон Петров Иванов
    • 117. Нели Петкова Стоянова
    • 118. Никодим Иванчов Нанов
    • 119. Владимир Цеков Цеков
    • 120. Зоя Йосифова Цветкова
    • 121. Косто Томов Костов
  • 60. ПП ОБЕДИНЕНА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ
    • 101. Йордан Тодоров Гергов
    • 102. Илонка Йорданова Цоновска
    • 103. Красимир Алипиев Воденичарски
    • 104. Дарина Белева Христова
    • 105. Бистра Любенова Цолова
    • 106. Николай Пешев Джанабедски
    • 107. Владимир Христов Петков
    • 108. Юли Цветков Пухалски
    • 109. Десислава Николаева Георгиева
    • 110. Красимира Димитрова Йотова
    • 111. Татяна Мицева Ангелова
    • 112. Николай Красимиров Трифонов
    • 113. Румен Василев Серафимов
  • 66. „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
    • 101. Даниела Димитрова Стефановска
    • 102. Ирена Данаилова Иванова
    • 103. Деян Пламенов Маринов
    • 104. Пламен Владимиров Павлов
    • 105. Иван Филипов Симеонов
    • 106. Цветан Матов Йолашки
  • 68. Местна коалиция АБВ (ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ,ВОЛЯ)
    • 101. Иван Аспарухов Цанов
    • 102. Георги Валентинов Иванов
    • 103. Мариянка Костова Дилкова
    • 104. Катя Ангелова Йотова
    • 105. Николинка Владимирова Кътовска
    • 106. Тошко Стоянов Стоянов
    • 107. Преслав Василев Христов
    • 108. Виолина Божидарова Иванова
    • 109. Наталия Иванова Луканова
    • 110. Велислава Илиева Маринова
    • 111. Йорданка Милчева Иванова
    • 112. Евгени Димитров Йоловски
    • 113. Магдалена Венкова Динкова
    • 114. Величка Красимирова Маринова-Василева
    • 115. Антон Емилов Асенов
    • 116. Тамара Петрова Нетева
    • 117. Цветелина Ангелова Стоянова
    • 118. Владимир Янакиев Пенчев
    • 119. Денислав Йотов Николов
    • 120. Нели Ивайлова Минева
    • 121. Мирослав Иванов Аспарухов
  • 69. Местна коалиция СЪЮЗ НА ДЕМОКРАТИЧНИТЕ СИЛИ (НФСБ, БДС РАДИКАЛИ)
    • 101. Надежда Илиева Йорданова
    • 102. Веселина Стоянова Босилкова-Симеонова
    • 103. Христина Виолетова Стоянова
    • 104. Соня Петрова Пешкова
    • 105. Калина Господинова Христова
    • 106. Дана Димитрова Венчева
    • 107. Зорница Любенова Младенова
    • 108. Красимира Иванова Петкова
    • 109. Владимир Христов Найденов
    • 110. Ивалина Райкова Лазарова
    • 111. Мария Ивова Тодорова
    • 112. Геновева Ивайлова Василева
  • 70. Местна коалиция Движение за радикална промяна Българска пролет (ПП Атака)
    • 101. Десислава Цветомирова Костова
    • 102. Радослав Илиев Маринов
    • 103. Венелин Димитров Кръстев
    • 104. Росен Богданов Николов
    • 105. Йорданка Петрова Стефанова
    • 106. Красимир Стоянов Иванов
    • 107. Поля Миткова Георгиева
    • 108. Валентин Стоянов Ганчев
    • 109. Илиана Иванова Елезова
    • 110. Мариана Тошкова Лашкова
    • 111. Мария Николаева Цинзова
    • 112. Венцислав Георгиев Вутов
  • 71. Местна коалиция НДСВ (Земеделски съюз Ал. Стамболийски, НОВОТО ВРЕМЕ, ДПС)
    • 101. Каролина Симеонова Кьолер
    • 102. Мирчо Маринов Мирчев
    • 103. Красимир Василев Стефанов
    • 104. Жанета Петрова Вутова
    • 105. Камелия Кръстева Татарска
    • 106. Кристиан Радев Николов
    • 107. Ива Борисова Ценова
    • 108. Силвия Цолова Костова
    • 109. Венислава Красимирова Илиева
    • 110. Александър Сашов Сайков
    • 111. Христо Любенов Михайловски

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    12
    3456789
    10111213141516
    17181920212223
    24252627282930
    31 

Решения

  • № 156-МИ / 23.04.2021

    относно: Обявяване избора на следващия в листата на Местна коалиция АБВ (ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ, ВОЛЯ) кандидат за общински съветник в Община Мездра, поради прекратяване пълномощията на общински съветник, поради несъвместимост

  • № 155-МИ / 21.04.2021

    относно: Обявяване избора на следващия в листата на Местна коалиция АБВ (ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ, ВОЛЯ) кандидат за общински съветник в Община Мездра, поради предсрочно прекратяване пълномощията на общински съветник, избран за народен представител

  • № 154-МИ / 27.12.2019

    относно: Сигнал от членовете на ПК ПУКИ към Общински съвет Мездра до ОИК – Мездра

всички решения